Андрій Андрухів

Директор Науково-технічної бібліотеки Національного університету. «Львівська політехніка»


Фахівець з інформатизації бібліотечних процесів, налагодження міжнародної співпраці, розвитку наукової діяльності бібліотеки.

Сергій Дубик

Завідувач сектору у Науково-технічній бібліотеці НУ „Львівська політехніка“ та фахівець відділу інф. технологій НТБ ТНТУ ім. Ів. Пулюя


Бібліотекар, комп'ютерник, фахівець у галузі бібліотечних технологій та використання вільного й відкритого програмного забезпечення.
Na to raurau na taku raurau ka ora ai te iwi (завдяки нашим спільним вкладами наші племена процвітатимуть) прислів’я маорі

Віктор Титарчук

Консультант та фахівець з освітніх технологій

+38-093-148-7717


Віктор Миколайович Титарчук має досвід у сфері ІТ з 1986 року. З 2007 року працював та впроваджував в Україні впроваджуючи онлайн системи відкритого джерела для освітніх закладів. З 2014 року займається розвитком безприбуткових організацій у сферах: маркетинг, піар, стратегічне планування, волонтерство, фандрейзинг, бази даних та організаційни процеси.
Fides quaerens intellectum

Надія Євсюкова

Директор наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

+38 (057) 707-32-08


Має досвід автоматизації бібліотеки університету на вільному та відкритому програмному забезпеченні АБІС „Koha“ з 2009 року. Підтримує ініціативи відкритого доступу.