Андрій Андрухів

Директор Науково-технічної бібліотеки Національного університету. «Львівська політехніка»


Фахівець з інформатизації бібліотечних процесів, налагодження міжнародної співпраці, розвитку наукової діяльності бібліотеки.

Сергій Дубик

Завідувач сектору у Науково-технічній бібліотеці НУ „Львівська політехніка“ та фахівець відділу інф. технологій НТБ ТНТУ ім. Ів. Пулюя


Бібліотекар, комп'ютерник, фахівець у галузі бібліотечних технологій та використання вільного й відкритого програмного забезпечення.
Na to raurau na taku raurau ka ora ai te iwi (завдяки нашим спільним вкладами наші племена процвітатимуть) прислів’я маорі

Сергій Назаровець

Директор наукової бібліотеки Національного університету “Києво-Могилянська академія”

+38-044-425-6055


Український бібліотекар, який цікавиться наукометрією, Наукою 2.0, займається підтримкою ініціативи Відкритого доступу та популяризацією науки. Кандидат наук із соціальних комунікацій. Редактор E-prints in Library and Information Science. Associate Editor Directory of Open Access Journals.
Si possumus, fortius loquamur; si minus, apertius

Віктор Титарчук

Консультант та фахівець з освітніх технологій

+38-093-148-7717


Віктор Миколайович Титарчук має досвід у сфері ІТ з 1986 року. З 2007 року працював та впроваджував в Україні впроваджуючи онлайн системи відкритого джерела для освітніх закладів. З 2014 року займається розвитком безприбуткових організацій у сферах: маркетинг, піар, стратегічне планування, волонтерство, фандрейзинг, бази даних та організаційни процеси.
Fides quaerens intellectum

Надія Євсюкова

Директор наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

+38 (057) 707-32-08


Має досвід автоматизації бібліотеки університету на вільному та відкритому програмному забезпеченні АБІС „Koha“ з 2009 року. Підтримує ініціативи відкритого доступу.