Difference between revisions of "Main Page"

From Koha Ukraine Wiki
Jump to: navigation, search
Line 4: Line 4:
 
Назва „koha“ означає подарунок, дар мовою Маорі (Нова Зеландія).
 
Назва „koha“ означає подарунок, дар мовою Маорі (Нова Зеландія).
  
Новини та інші не вікі-сторінки розміщуються на веб-сайті [http://koha.org.ua '''koha.org.ua'''] та Facebook-сторінці [https://www.facebook.com/kohaua Koha Ukraine]. Задавайте питання та починайте обговорення у [https://www.facebook.com/groups/608810989304700/ '''Facebook-групі'''] чи [https://groups.google.com/forum/#!forum/koha-ukrainian '''Google-групі] української спільноти користувачів АБІС Koha. Також можете скористатися [http://koha.org.ua/kontakty/ формою для запитів] та ел. поштою team@koha.org.ua.
+
Новини та інші не вікі-сторінки розміщуються на веб-сайті [http://koha.org.ua '''koha.org.ua'''] та Facebook-сторінці [https://www.facebook.com/kohaua Koha Ukraine]. Задавайте питання та починайте обговорення у [https://www.facebook.com/groups/608810989304700/ '''Facebook-групі'''] чи [https://groups.google.com/forum/#!forum/koha-ukrainian '''Google-групі'''] української спільноти користувачів АБІС Koha. Також можете скористатися [http://koha.org.ua/kontakty/ формою для запитів] та ел. поштою team@koha.org.ua.
  
 
<b>Українська спільнота користувачів АБІС Koha запрошує на сторінках цієї вікі ділитися досвідом використання ПЗ Koha.</b>
 
<b>Українська спільнота користувачів АБІС Koha запрошує на сторінках цієї вікі ділитися досвідом використання ПЗ Koha.</b>

Revision as of 07:04, 30 May 2019

Вітаємо на українській вікі-сторінці користувачів АБІС Koha!

Koha — автоматизована інтегрована бібліотечна система (АБІС) і насправді є першою вільною АБІС з відкритими джерельними кодами. Розробку АБІС Koha почала у 1999 році Katipo Communications для бібліотечної спілки[1] Хороунеуа що у Новій Зеландії. Перша інсталяція відбулася у січні 2000 року. Назва „koha“ означає подарунок, дар мовою Маорі (Нова Зеландія).

Новини та інші не вікі-сторінки розміщуються на веб-сайті koha.org.ua та Facebook-сторінці Koha Ukraine. Задавайте питання та починайте обговорення у Facebook-групі чи Google-групі української спільноти користувачів АБІС Koha. Також можете скористатися формою для запитів та ел. поштою team@koha.org.ua.

Українська спільнота користувачів АБІС Koha запрошує на сторінках цієї вікі ділитися досвідом використання ПЗ Koha.

Також не забувайте про офіційну англомовну вікі-сторінку Koha wiki.koha-community.org, там теж багато цікавого.

Поширення АБІС Koha в Україні (таблиця та мапа).

Перелік функціональних можливостей АБІС Koha.

Історія версій АБІС Koha, примітки про випуски: 18.11, 17.05. (укр.)

Демонстраційні сервери АБІС Koha та віртуальні образи, ukr_unimarc (Е.К., Б.І.).

Групи користувачів АБІС Koha у світі.

Сервери Z39.50/SRU в Україні.

Переклад АБІС Koha.

Бібліотечні стандарти.

MARC-інструменти.

Підбірка каталогів на АБІС Koha.

Цитати для Koha.

Виправлення та вдосконалення для АБІС Koha.

Публікації стосовно АБІС Koha.

Короткі нотатки

Інструкції з встановлення

Керівництва та документації

Посилання на інші ресурси